Aller

Ballīte limuzīnā

Ļauj vaļu savai fantāzijai!


Lasīt sīkāk »

Fotogalerija

Mūsu klientu fotogalerija!Lasīt sīkāk »

Pušķošana


Lasīt sīkāk »

Segway

test

Lasīt sīkāk »

Mēs piedāvajam sekojošus pakalpojumus:

Automašīnu noma

Automašīnas pieņemšana/nodošana

Automašīnu iespējams bez maksas nodot, pieņemt pilsētas robežas no 10:00-18:00 darba dienās bez maksas. Citā laikā pakalpojuma cena 10 Eur.

Papildus pakalpojumi un aksesuāri

Mēs piedāvājam vadītāja, apsardzes kā arī transfēra pakalpojumus. Ja nepieciešams: bērnu sēdeklītis un jumta bagāžnieks.

24 stundu tehniskā palīdzība

Automašīnas avārijas vai bojājuma gadījumā, darbojas diennakts tehniskās palīdzības tālrunis. Tālruņa numurs norādīts automašīnas nomas līgumā

Maiņas mašīna

Automašīnas bojājuma gadījumā, ja klients nav vainīgs, tad ALLER apņemas apmainīt pret citu automašīnu. Ja automašīnas avārijas vai bojājuma gadījumā, klienta vainas dēļ, tad transportēšana un cita tehniskā palīdzība jānodrošina vai jāapmaksā klientam, kā arī atbildība par bojāto automašīnu balstās uz klientu, saskaņā ar automašīnas nomas līgumu.

24-stundu rezervēšana

Klients automašīnu var rezervēt tieši mūsu mājas lapā 24h diennaktī 7 dienas nedēļā.

Atlaides

Pastāvīgiem klientiem, kā arī uzņēmumiem, ar kuriem ir noslēgts sadarbības līgums, darbojas elastīga atlaižu sistēma.

Transfēra pakalpojumi

Nav vērts velti tērēt laiku taksometra meklēšanai. ALLER piedāvā Jums lielisku iespēju doties jebkurā laikā, un uz jebkuru vietu kā Latvijā, tā arī ārpus tās.

Šofera pakalpojumi

Mūsu profesionālie šoferi parūpēsies par to, lai Jūs nokļūtu īstajā laikā un vietā, tajā laikā kamēr Jūs, baudāt patīkamo braucienu, vai arī vienkārši turpināt kārtot savas lietas.

Limuzīnu noma

Jūsu izvēlei piedāvājam lielu klāstu ekskluzīvu limuzīnu dažādu pasākumu organizācijai: kāzām, dzimšanas dienām, vecmeitu ballītēm, vecpuišu ballītēm un citiem svinīgiem pasākumiem.

Papildus pakalpojumi

 Privātā Lidmašīna
 VIP Zona Lidostā
 Apsardze
 Persoīgais Gids

 

 © Copyright 2016 SIA Aller Logistics.  

 Developed by Intechnic

Top.LV Rambler's Top100